TCA The Color Accelerator

123przezroczyste

TCA The Color Accelerator

TCA The Color Accelerator to innowacyjny produkt do koloryzacji i rozjaśniania włosów. Kilkanaście kropel TCA dodane do farby koloryzującej lub rozjaśniacza skróci proces koloryzacji o 2/3 czasu. Po użyciu TCA włosy pozostają nawilżone, lśniące i jedwabiste w dotyku. Uzyskany dzięki TCA kolor nie blaknie i można się nim cieszyć przez długie tygodnie.

TCA The Color Accelerator - pytania i odpowiedzi

Czy dzięki zastosowaniu przy koloryzacji kropli TCA możliwe jest uzyskanie pełnych odcieni czerwieni?

Tak, dzięki zastosowaniu kropli TCA podczas koloryzacji farbami z pigmentami czerwieni, miedzi, fioletu i szarości uzyskujemy żądane odcienie. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt mocnej aktywacji koloru, więc w przypadku wykonywania koloryzacji z poziomu 8 uzyskany efekt będzie na poziomie 7.

Czy produkt TCA może być używany do koloryzacji po wykonywaniu trwałej ondulacji?

Tak, po wykonaniu trwałej ondulacji można dokonywać koloryzacji z użyciem TCA. Wskazanym jest, by proces ondulacji był wykonany jako pierwszy, a odstęp pomiędzy nim, a koloryzacją dla bezpieczeństwa włosów powinien trwać ok 7-10 dni.

Czy produkt TCA wpływa na zabarwienie skóry?

Niejako krystalicznie czysty produkt TCA nie wpływa na zabarwienie skóry.

Czy produkt TCA wpływa na zmianę pH włosów?

Nie, produkt nie wywiera wpływu na zmianę pH.

Czy po zastosowaniu koloryzacji z TCA włosy mogą ulegać przesuszaniu?

Większość rodzajów włosów wykazuje się świetną kondycją przez długi okres czasu. Jednak w przypadku bardzo zniszczonych i wysuszonych włosów oczywistym jest konieczność poinformowania klientki o potrzebie używania do codziennej pielęgnacji profesjonalnego kosmetyku do włosów suchych i zniszczonych, a także odżywki nawilżającej.

W którym momencie dodane do mieszanki koloryzującej TCA zaczyna swoje działanie na włosy?

TCA rozpoczyna swoje działanie natychmiastowo po aplikacji na włosy.

Czy podczas koloryzacji można użyć ustawionej na minimalny poziom suszarki do włosów, lub lamp podgrzewających?

Tak, dostarczenie zewnętrznego źródła ciepła poza ciepłem ciała dodatkowo skraca proces koloryzacji.

Co przyspiesza proces koloryzacji?

Naturalne składniki zawarte w olejku TCA w połączeniu z ciepłem ciała (ewentualnie czepkiem termicznym z ok. 16 otworami) przyspieszają otwieranie się łusek włosa tym samym pozwalając na szybsze i trwalsze wnikanie farby.

Czy rozjaśnianie przy użyciu TCA może zniszczyć włosy?

By uniknąć niepożądanych skutków podczas rozjaśniania czy wykonywania pasemek należy jak zawsze przy rozjaśniaczu kontrolować przebieg procesu rozjaśniania. Szczególna uwagę należy zwrócić na cienkie i mało odporne włosy.

Czy TCA może być używane z produktami do rozjaśniania włosów?

Tak, TCA można używać wraz z rozjaśniaczami do włosów. Do przygotowanej mieszanki należy dodać 17-20 kropli TCA. Po upływie ok. 8-10 minut należy sprawdzić uzyskany efekt i w zależności od upragnionego odcieniu można wydłużyć proces rozjaśniania. W przypadku większej ilości mieszanki dla uzyskania szybszych efektów należy dodać dodatkowo 5 kropli TCA.

Czy TCA może być używane z produktami do koloryzacji w kremie?

Tak.

Z jakim rodzajem farb można używać TCA?

TCA może być używane z każdą farbą niezależnie od jej producenta. Wyjątek stanowią farby olejowe.

Z jakimi odcieniami farb można używać TCA?

TCA jako bezbarwna substancja nie wpływa na zmianę kolorów i może być używany ze wszystkimi odcieniami farb, a także z każdym rozjaśniaczem (oprócz produktów olejowych).

Jaka jest gwarancja działania i bezpieczeństwa produktu TCA?

Producent TCA – Dennis Bernard Inc. istniejący na amerykańskim rynku od 1981 roku dotychczas nie odnotował ani jednego przypadku zwrotu produktu uzasadnionego brakiem zadeklarowanego działania lub niepożądanego skutku używania swoich produktów.

W przypadku TCA producent w 100 % gwarantuje przyspieszenie procesu koloryzacji, świetną kondycję włosa wraz z eliminacją blaknięcia kolorów

Dlaczego używać TCA i jakie są korzyści?

Klienci doceniają znacznie szybszy proces koloryzacji, minimalizację blaknięcia koloru oraz imponująco dobry stan włosów.

Styliści fryzur dodatkowo cenią TCA za możliwość zwiększenia ilości obsługiwanych klientek.

Produkt jest całkowicie bezpieczny i spełnia normy w Unii Europejskiej.

Skorzystaj z niej już dziś i ciesz się pięknymi włosami !