AirTouch Poznań

Salony Studia Stylizacji 63 z przyjemnością oferują klientom koloryzację Air Touch. Technika ta pozwala uzyskać spektakularne i długotrwałe efekty, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i kondycję włosów. Już dziś umów się na wizytę w jednej z naszych placówek. Skontaktuj się z nami, by poznać zalety farbowania Air Touch.

AirTouch – co to jest?

AirtTouch to zaawansowana i profesjonalna technika koloryzacji włosów. Jej nazwa pochodzi od „dmuchania powietrzem”. Zabieg polega na farbowaniu połowy fryzury, którą następnie dzieli się na niewielkie pasma przedmuchiwane suszarką z zimnym powietrzem. Dzięki temu część włosów wypada z pasma. Po przerzedzeniu owija się je folią i nakłada farbę, przez co powstaje prawdziwa magia: naturalny i lśniący kolor. Nie rozjaśnia się korzeni, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia mieszków włosowych.

Farbowanie tą metodą jest bardzo czasochłonne i może trwać nawet do 7 godzin.

Air Touch koloryzacja Poznań – zalety

Najważniejszą zaletą koloryzacji Air Touch jest zminimalizowanie oddziaływania na strukturę włosa. Zabieg ten jest zdecydowanie łagodniejszy od standardowej koloryzacji. Efekty farbowania tą metodą budzą zachwyt klientów. Odcienie są naturalne i czyste, z delikatnymi, subtelnymi przejściami. Nie widać granicy odrostu. Optycznie zwiększa się objętość fryzury, a efekty zabiegu potrafią utrzymywać się nawet do dwunastu miesięcy.

Koloryzacja Air Touch – dla kogo?

Koloryzacja AirTouch w Poznaniu skierowana jest do do klientów poszukujących usługi na najwyższym poziomie. Warto się nią zainteresować, jeśli szukasz zabiegu koloryzacji, która nie niszczy włosów i nie nadwyręża skóry głowy.

Zdecyduj się na zabieg, by uzyskać naturalne efekty, które utrzymują się przez długi czas. Długość fryzury nie ma znaczenia. Zapraszamy zainteresowane osoby w każdym wieku. AirTouch jest techniką doskonale maskującą siwe włosy. Rozważ skorzystanie z tej metody, jeśli nie przepadasz za ciągłym martwieniem się o odrosty i samą czynnością koloryzacji.

Koloryzacja Air Touch – cena

Koloryzacja AirTouch nie należy do najtańszych zabiegów. Jej wykonanie wymaga specjalistycznej wiedzy i narzędzi, a efekty utrzymują się długie miesiące – nawet do roku. Zapewniamy, że rezultaty osiągane z użyciem techniki AirTouch są spektakularne. Zadzwoń lub napisz do nas, by poznać szczegóły zaawansowanej usługi, adresowanej do najbardziej wymagających klientów. Kliknij w zakładkę „cennik” i wybierz salon, w którym chcesz umówić się na zabieg, by zapoznać się z dokładnym kosztem koloryzacji.

AirTouch Poznań – oferta studiostylizacji63.pl

Każdy z naszych klientów ma inne oczekiwania względem swojej fryzury. My wierzymy w piękno włosów i dążymy do jego podkreślenia. Zwłaszcza dzięki metodzie AirTouch możemy również zadbać o zdrowie skóry i mieszków włosowych. Zapoznaj się z galerią naszych prac i opowiedz o tym, czego potrzebujesz. Już dziś możesz umówić się na koloryzację Airtouch w Poznaniu. Oddaj swoją fryzurę w najlepsze możliwe ręce! Nasi styliści pomogą Ci w podjęciu decyzji i wybraniu odcieni.