Fryzjer damski Poznań

Fryzjer damski, który sprawi, że poczujesz się wyjątkowa

Czy istnieje inne niż salon fryzjerski miejsce, w którym można poddać się niemal całkowitej metamorfozie – wyjść z włosami o kilka centymetrów krótszymi (lub dłuższymi), idealnie wyprostowanymi i odżywionymi albo z nowym kolorem? Zdecydowanie nie! Profesjonalny fryzjer damski to przyjaciel każdej kobiety, która marzy o mniejszej lub większej rewolucji na głowie.

Koloryzacja na miarę XXI wieku

Nasze fryzjerki to prawdziwe mistrzynie koloryzacji, które nie boją się nowych wyzwań. Chcemy stać się w Państwa oczach najlepszym damskim fryzjerem, dlatego doszkalamy się i poszerzamy zakres usług. Już dziś nasze stylistki mogą zaproponować niezwykle naturalne farbowanie Air touch, powracający do łask baleyage, ponadczasowe ombre i sombre, a także klasyczną koloryzację globalną.

Botoks na włosy doda im blasku

Dzisiejsze tempo życia sprawia, że nie zwracamy wystarczającej uwagi na kondycję włosów, które przez kontakt z zanieczyszczonym powietrzem, twardą wodą, nieodpowiednio dobranymi kosmetykami i częstą stylizacją na ciepło, niszczeją. Zabiegiem, który szybko przywróci im dawny blask, jest botoks na włosy polegający na dostarczeniu substancji odżywczych między korę a otoczkę włosa.

Innym sposobem na gładkie i sprężyste włosy jest keratynowe prostowanie włosów. Ten niezwykle popularny zabieg polega na wtłoczeniu keratyny prosto w strukturę włosa i „zamknięciu” jej, dzięki wysokiej temperaturze. Potężna dawka odżywienia sprawia, że stają się one miękkie, lśniące i przyjemne w dotyku.

Usługi

Fryzjer damski

Fryzjer męski

Koloryzacja włosów

Stylizacja paznokci

Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

Akademia szkoleniowa