Fryzjer męski Poznań

Profesjonalny fryzjer męski

Wygląd zewnętrzny ma wpływ na to, jak czujemy się „wewnętrznie”. Odpowiednia fryzura potrafi zmienić wiele – dodać pewności siebie czy polepszyć samopoczucie, jednak jedynie najlepszy fryzjer męski będzie w stanie dobrać odpowiednie cięcie, ujarzmić niesforny zarost lub zupełnie odmienić kolor włosów.

Estetyczna i dobrze dopasowana do osoby fryzura może wpłynąć pozytywnie na sposób, w jaki odbierają ją inni. Wykwalifikowany męski fryzjer nada wyglądowi zewnętrznemu zupełnie nowy, odmienny charakter.

Salon fryzjerski na miarę Twoich potrzeb

Każdy klient jest wyjątkowy, każdy jest inny i każdy ma swoje własne, indywidualne potrzeby oraz niepowtarzalną wizję siebie. Salon fryzjerski powinien być miejscem, w którym odnajdą Państwo specjalistów oddanych swojej pracy, specjalistów świadczących usługi najwyższej jakości. Nasze fryzjerki to osoby z doskonale przeszkolone, które znają się na swojej pracy jak nikt inny. Potrafią wysłuchać i przenieść wizję klienta na jego nową, wyjątkową fryzurę.

Męski fryzjer – męski styl

Profesjonalny fryzjer męski powinien posiadać wiedzę i umiejętności, które pozwolą mu na dostosowanie odpowiedniego cięcia do kształtu głowy, proporcji twarzy i urody klienta. Jednocześnie w planowanej fryzurze uwzględnia wizję klienta, jego gust i poczucie estetyki, a także jego temperament. Wykwalifikowany fryzjer nie zapomni również o dostosowaniu cięcia do charakteru, struktury i porowatości włosów. Wykorzystywanie profesjonalnych narzędzi i kosmetyków w salonie fryzjerskim pozwala na wykonanie niesamowitych, perfekcyjnych cięć i odżywczych zabiegów pielęgnacyjnych.

Usługi

Fryzjer damski

Fryzjer męski

Koloryzacja włosów

Stylizacja paznokci

Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

Akademia szkoleniowa