Koloryzacja włosów

Koloryzacja włosów Poznań

Studio Stylizacji 63 zrodziło się z pasji oraz miłości do piękna. Naszą bazę stanowi wykwalifikowany personel, a także kosmetyki profesjonalnych firm, dzięki czemu gwarantujemy najlepszą jakość oraz najwyższą i sprawdzoną skuteczność działania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego mogą być Państwo pewni, że dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Fryzjerstwo oraz kosmetyka to dla nas więcej niż tylko wyuczony i wykonywany zawód, to nasza prawdziwa pasja ! Dlatego cieszymy się, kiedy Państwo do nas zaglądacie i zapewniamy: są Państwo w dobrych rękach!

Fryzjerstwo to nasza misja

Podczas farbowania liczy się przede wszystkim odpowiednie podejście oraz znajomość profesjonalnych technik fryzjerskich. Decydując się na koloryzację włosów (Poznań i okolice), warto postawić na sprawdzony salon, aby efekt był olśniewający.

Wysokiej jakości kosmetyki i technika kluczem do pięknej koloryzacji włosów

Wiemy, jak duży wpływ na efekt mają dobre kosmetyki, dlatego stosujemy jedynie sprawdzone i skuteczne marki. Nowoczesne techniki pozwalają na uzyskanie wymarzonego odcieniu na włosach, który będzie nie tylko piękny, ale też długotrwały. Miejscem, w którym znajduje się nasz salon jest Poznań.

Doskonale wiemy jak zadbać o Twoje włosy

Przyjdź zrelaksuj się i wyjdź odmieniona

Najlepsza koloryzacja – czyli jaka? Czym się wyróżnia?

Przede wszystkich jest perfekcyjnie dopasowana do typu urody klienta. Stylista pomoże wybrać fryzurę oraz odcień farby tak, by maksymalnie podkreślić naturalne atuty, na przykład piękne, duże oczy, kolor tęczówki, karnację czy kształt twarzy. Mogą Państwo nam zaufać – gwarantujemy profesjonalną pomoc i doradztwo oraz efekty, które przewyższają oczekiwania.

Dzięki koloryzacji włosów można doskonale zamaskować siwe włosy oraz odmłodnić twarz. Zmiana w zależności od Państwa potrzeb może być subtelna i dodająca świeżości lub spektakularna – choćby poprzez całkowitą zmianę dotychczasowego koloru.

Koloryzacja Poznań, dlaczego warto wybrać akurat nas?

Wierzymy w piękno włosów. Wiemy też, że każda z Pań ma inne oczekiwania co do swojej nowej fryzury. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw marzeniom o upiększeniu swojego wizerunku, zajmując się wysokiej jakości koloryzacją. Poznań to piękne miasto, którego zwiedzenie przy okazji dojazdu z okolic, będzie idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu po wykonaniu usługi.

Podchodzimy indywidualnie do każdej klientki, a farbowanie wykonywane jest przed doświadczonego stylistę, dzięki czemu gwarantujemy (na terenie Poznania) najlepsze koloryzacje. Mamy duże doświadczenie w pracy z farbami, co doskonale widać po licznym gronie zadowolonych klientów.

Nasze prace

Koloryzacja fryzjer Poznań
Fryzjer Poznań koloryzacja
Koloryzacja fryzjer Poznań
Koloryzacja Poznań
Koloryzacja włosów Poznań
Najlepsze koloryzacje Poznań
Fryzjer koloryzacja
Koloryzacja od stylisty
Koloryzacja włosów
Modny blond - fryzjer Poznań
Koloryzacja włosów Poznań
Koloryzacja u fryzjera
Koloryzacja – STUDIO STYLIZACJI 63 Poznań
Fryzjer Poznań koloryzacja
Modna koloryzacja Poznań
Profesjonalna koloryzacja u fryzjera w Poznaniu
Efekty farbowania włosów
Koloryzacja włosów
Koloryzacja Poznań
Profesjonalna koloryzacja Poznań

Zapraszamy do naszych salonów zarówno na usługi fryzjerskie, barberskie, jak i manicure oraz pedicure. Oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie i w przemiłej atmosferze!

Nasze salony

Studio Stylizacji 63 Podolany

Studio Stylizacji 63 Podolany

ul.Strzeszyńska 63
60-479 Poznań
Kontakt tel: 575 360 299

Studio Stylizacji 63 King Cross Marcelin

Studio Stylizacji 63 King Cross Marcelin

ul.Bukowska 156
60-198 Poznań
Kontakt tel: 578 828 884

Studio Stylizacji 63 King Cross Marcelin

Studio Stylizacji 63 Plaza

ul.Drużbickiego 2
61-693 Poznań
Kontakt tel: 575 455 593

Studio Stylizacji 63 King Cross Marcelin

Studio Stylizacji 63 Posnania

ul.Pleszewska 1
61-139 Poznań
Kontakt tel: 575 360 680