Koloryzacja włosów Poznań

Idea Studia Stylizacji 63 zrodziła się z pasji do fryzjerstwa i miłości do piękna. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów i najwyższą jakość świadczonych usług. Najlepsi fryzjerzy w Poznaniu, profesjonalny sprzęt i sprawdzone, markowe kosmetyki czekają na Ciebie. Już dziś umów się na zabieg koloryzacji włosów.

Dobierzemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i życzeń. Styliści pomogą Ci w podjęciu decyzji i odświeżeniu wizerunku. Z pełną odpowiedzialnością każdemu z naszych gości możemy powiedzieć: jesteś w dobrych rękach!

Koloryzacja Poznań – nasze możliwości

W salonach Studia Stylizacji 63 skorzystasz z poniższych usług farbowania włosów:

  • koloryzacja globalna (z modelowaniem i strzyżeniem według życzenia klienta),
  • kontrast z modelowaniem,
  • koloryzacja z refleksem, strzyżeniem i modelowaniem,
  • baleyage, ombre lub sombre z modelowaniem i strzyżeniem,
  • flamboyage,
  • Air Touch z modelowaniem i kuracją OLAPLEX.

Oferujemy również inne zabiegi pielęgnacyjne włosów i skóry głowy. Do skorzystania z możliwości naszych salonów zapraszamy kobiety, mężczyzn i dzieci. Skontaktuj się z nami, jeśli nie wiesz, na jaką usługę powinieneś się zdecydować. Styliści salonów Studia Stylizacji 63 to doświadczeni profesjonaliści. Podpowiedzą Ci, które rozwiązanie będzie najodpowiedniejsze dla Twoich włosów i twarzy.

Koloryzacja włosów Poznań – zalety

Podczas koloryzacji i dekoloryzacji włosów liczą się przede wszystkim znajomość profesjonalnych technik fryzjerskich oraz odpowiednie, spersonalizowane podejście. Zdecyduj się na wizytę w jednym z naszych salonów. Gwarantujemy olśniewające efekty.

Doskonale wiemy, że na pożądany efekt ogromny wpływ mają kosmetyki. Dlatego pracujemy przy użyciu produktów wielokrotnie sprawdzonych i skutecznych marek. Nowoczesne techniki pozwalają na uzyskanie wymarzonego odcieniu – pięknego i długotrwałego.

Perfekcyjna koloryzacja włosów powinna być dopasowana do typu urody klienta. Często kluczowa jest konsultacja ze stylistą, który pomoże wybrać fryzurę i farbę tak, by maksymalnie podkreślić Twoje naturalne atuty – kolor oczu, karnację i kształt twarzy. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie i konsultacje.

Dzięki farbowaniu zamaskujesz siwe włosy i a Twoja twarz będzie wyglądała młodziej. Możesz też postawić na totalną metamorfozę i zmianę wizerunku. Efekty naszej pracy mogą być subtelne i dodające świeżości, lub zupełnie spektakularne, jeśli zdecydujesz się na całkowitą zmianę dotychczasowego koloru.

Mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów z użyciem farb, co potwierdza liczne grono zadowolonych klientów. Zapewniamy indywidualne podejście doświadczonych stylistów, dzięki czemu gwarantujemy najlepsze rezultaty w Poznaniu i okolicach.

Sombre, ombre i dekoloryzacja Poznań – ceny

Z dokładnymi cenami zabiegów koloryzacji, sombre, ombre i baleyage’u zapoznasz się po kliknięciu w zakładkę „cennik” i wybraniu salonu, w którym chcesz skorzystać z usługi. Koszt zabiegu uzależniony jest od wybranej techniki farbowania i długości włosów. Więcej zapłacić trzeba za koloryzację z uwzględnieniem pasemek, odcieni i refleksów.

Do najdroższych usług należy koloryzacja wykonywana techniką Air Touch, jednakże jej efekty potrafią utrzymywać się nawet do 12 miesięcy.

Koloryzacja Poznań – oferta studiostylizacji63.pl

Wierzymy w piękno włosów. Wiemy, że każdy z klientów ma inne oczekiwanie co do swojej fryzury. Opowiedz nam, czego potrzebujesz, a spełnimy Twoje marzenia o upiększeniu wizerunku z użyciem wysokiej jakości koloryzacji. Zapoznaj się z galerią naszych dotychczasowych prac. Znajdziesz nas w kilku wygodnych lokalizacjach w Poznaniu. Już dziś umów się na koloryzację i oddaj swoją fryzurę w najlepsze możliwe ręce. Czekamy na Ciebie!

Nasze prace

Koloryzacja fryzjer Poznań
Fryzjer Poznań koloryzacja
Koloryzacja fryzjer Poznań
Koloryzacja Poznań
Koloryzacja włosów Poznań
Najlepsze koloryzacje Poznań
Fryzjer koloryzacja
Koloryzacja od stylisty
Koloryzacja włosów
Modny blond - fryzjer Poznań
Koloryzacja włosów Poznań
Koloryzacja u fryzjera
Koloryzacja – STUDIO STYLIZACJI 63 Poznań
Fryzjer Poznań koloryzacja
Modna koloryzacja Poznań
Profesjonalna koloryzacja u fryzjera w Poznaniu
Efekty farbowania włosów
Koloryzacja włosów
Koloryzacja Poznań
Profesjonalna koloryzacja Poznań

Zapraszamy do naszych salonów zarówno na usługi fryzjerskie, barberskie, jak i manicure oraz pedicure. Oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie i w przemiłej atmosferze!

Nasze salony

Gabinet Studio Stylizacji 63 powstał z myślą o osobach, które pragną poczuć się lepiej i podarować sobie chwilę przyjemności. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnie przeszkolony i wykwalifikowany personel. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne zabiegi fryzjersko- kosmetyczne.

koloryzacja włosów Poznań Podolany

Studio Stylizacji 63

Podolany

koloryzacja włosów Poznań Plaza

Studio Stylizacji 63

Plaza

koloryzacja Poznań King Cross Marcelin

Studio Stylizacji 63

King Cross Marcelin

koloryzacja włosów Poznań Posnania

Studio Stylizacji 63

Posnania

koloryzacja w  Poznań Akademia Szkoleniowa

Studio Stylizacji 63

Akademia Szkoleniowa

najlepsza koloryzacja włosów Poznań Centrum

Studio Beauty 63

Centrum

Studio Stylizacji 63

Podolany

Studio Stylizacji 63

Plaza

Studio Stylizacji 63

King Cross Marcelin

Studio Stylizacji 63

Posnania

Studio Stylizacji 63

Akademia Szkoleniowa

Studio Beauty 63

Centrum