Powiększanie ust Poznań

Modelowanie ust jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ładnie powiększone, nawilżone, pełne i kształtne usta pomagają dopracować i poprawić wizerunek. Z wiekiem niestety tracą swój pierwotny kształt i objętość. Między innymi dlatego wiele osób decyduje się na zabiegi przywracające im zdrowy wygląd.

Kwas hialuronowy może zarówno delikatnie podkreślić naturalną czerwień, jak i uformować zmysłowe, pełne wargi. Pomagają pozbyć się zmarszczek i asymetrii. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Zapoznaj się z naszą ofertą modelowania ust w gabinecie w Poznaniu. Wspólnie spełnimy Twoje marzenia o pięknych ustach.

Kiedy warto zdecydować się na modelowanie ust?

Do skorzystania z operacji modelowania ust w Poznaniu zapraszamy przede wszystkim osoby, które chcą uporać się z defektami swojego wizerunku: problemem zbyt wąskich ust, słabo zaakcentowanych konturów i asymetrią między górną i dolną wargą. Kwas hialuronowy doskonale radzi sobie z takimi przypadkami. Dzięki zabiegowi zyskasz większą pewność siebie i pozbędziesz się kompleksów. Będziesz cieszyć się pełnymi, ładnymi ustami.

Warto zdecydować się na wizytę w Studio Stylizacji 63 również jeśli zmagasz się z oznakami starzenia: zmarszczkami, wyblakłym kolorem i utratą jędrności. Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet, jak i mężczyzn dbających o swój wygląd i samopoczucie.

Korekcja ust może dawać subtelne efekty, takie jak delikatne zaakcentowanie konturu i uniesienie opadających kącików lub usunięcie zmarszczek. Kwas hialuronowy pozwala również wyraźnie powiększyć wargi i nadać im zupełnie nowy, zmysłowy kształt. Zdecyduj się na zabieg powiększający, jeśli planujesz metamorfozę swojego wizerunku i chcesz uwydatnić swoje walory, lub po prostu stworzyć nowe.

Pamiętaj, że efekty plastyki nie są permanentne. W celu utrzymania rezultatów w niezmienionym stanie, zaplanuj kolejną wizytę w naszym gabinecie.

Powiększanie ust Poznań – na czym polega?

W dużym uproszczeniu modelowanie ust polega na wstrzykiwaniu (iniekcji) kwasu hialuronowego. Ilość i sposób podania substancji są różne w zależności od oczekiwanego efektu zabiegu. Czynności poprzedza się konsultacją medyczną, w czasie której ustala się, w jakim celu operacja ma zostać wykonana. Może to być na przykład nadanie wargom pożądanego kształtu i objętości lub podkreślenie ich czerwieni. Kwas hialuronowy pomaga również dogłębnie nawilżyć i zregenerować usta. Wykazuje też działanie przeciwstarzeniowe.

Po ustaleniu oczekiwanych rezultatów i zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu nakłada się preparat znieczulający – najczęściej krem. Następnie lekarz medycyny estetycznej przystępuje do wstrzyknięcia kwasu w wybrane miejsca. Podaną substancję rozprowadza się w celu nadania docelowego kształtu warg, zgodnie z życzeniem klienta. Cała procedura trwa zazwyczaj krócej, niż godzinę.

Modelowanie ust Poznań – zalety

Największą zaletą modelowania ust jest paleta możliwości, jakie oferuje ten zabieg. Umożliwia on zaawansowaną plastykę, dzięki której wargi zyskują zupełnie nowy, pełny, wyrazisty kształt. Wykorzystanie kwasu hialuronowego w ten sposób jest obecnie bardzo modne i decyduje się na nie wielu pacjentów, niezależnie od wieku. Dzięki temu mogą cieszyć się swoją urodą bez kompleksów i świetnie prezentują się na zdjęciach w mediach społecznościowych.

Kolejną z zalet zabiegu są jego możliwości korygujące. Pacjenci często decydują się na modelowanie nie ze względu na chęć kompletnej metamorfozy, ale potrzebę korekty na przykład oznak starzenia: zmarszczek i opadających kącików ust.

Ważną cechą korzystania z kwasu hialuronowego jest również możliwość nadania ustom zdrowego wyglądu, przywrócenia naturalnej czerwieni i jędrności. Warto pamiętać, że związek ten naturalnie występuje w naszym ciele. Minimalne powiększenie ust przy jego użyciu jest nie jest niczym sztucznym – zwiększana jest tylko ilość substancji, która i tak znajduje się w ustach. Efektem zabiegu nie muszą być więc charakterystyczne „zrobione” usta.

Powiększanie ust – jak długo się utrzymuje?

Wypełnienie ust kwasem nie daje permanentnych rezultatów. Będą one widocznie zmniejszały się wraz z upływem czasu. Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym są widoczne średnio od 6 do 12 miesięcy od wykonania zabiegu. Dużo zależy od działania organizmu, który w naturalny sposób metabolizuje wstrzykniętą substancję.

Na długotrwałość działania kwasu wpływ mają również indywidualne uwarunkowania, wiek, stan skóry i styl życia. Palenie papierosów i spożywanie alkoholu degradują zaaplikowany związek. Jeśli chcesz utrzymać widoczne rezultaty przez dłuższy czas, umów się na kolejną sesję modelowania.

Czy powiększanie ust boli?

Ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym z pewnością nie należy do najboleśniejszych życiowych doświadczeń. Odczuwany ból jest kwestią wysoce indywidualną.  Zabieg jest raczej niekomfortowy i stresujący, niż bolesny. Strach przed ukłuciem igłą może potęgować wrażenie dyskomfortu.

Powiększanie warg jest bezpieczną i mało inwazyjną usługą, zwłaszcza w porównaniu z popularnym tatuowaniem czy piercingiem. Ukłucia nie są głębokie, a wykonane profesjonalnie bezproblemowo się goją. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania związane z procesem przeprowadzania zabiegu.

Powiększanie ust – jak długo trwa gojenie?

Pełna rekonwalescencja po zabiegu trwa około 30 dni. Bezpośrednio po wykonaniu modelowania występuje ból ust który może się z czasem przybierać na sile. Wargi są tkliwe i wysuszone. Możesz doświadczać również bólu głowy. W miejscach ukłuć wyczujesz charakterystyczne grudki – zgrubienia powstające wskutek obrzęku.

Wszystkie powyższe objawy są normalne i stopniowo zaczną ustępować. Do 3 dni po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego nadal będziesz wyczuwać twardości i grudkowatości ust. Możesz też odnosić wrażenie, że zabieg został źle wykonany i występują nierówności. To również standardowy przebieg gojenia. Obrzęk nie schodzi równomiernie. Warto uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli coś na tym etapie budzi Twoje wątpliwości, zadzwoń do nas i umów się na wizytę kontrolną. Twój komfort i zadowolenie są dla nas priorytetem. Pomożemy Ci przetrwać ten stresujący czas. W ciągu kolejnych dwóch tygodni większość niedogodności powinna minąć.

Przeciwwskazania do powiększania ust

Modelowanie ust w naszym gabinecie w Poznaniu należy do bezpiecznych zabiegów, dostępnych dla szerokiego grona klientów. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania do wykonania powiększania. Możemy do nich zaliczyć stany zapalne skóry, takie jak opryszczka czy trądzik. Czynnikiem wykluczającym wykonanie usługi modelowania ust są również skłonność do powstawania blizn przerostowych i choroby o podłożu autoimmunologicznym.

Nie powinno wykonywać się zabiegów u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Z usługi powinny zrezygnować również osoby nadwrażliwe na kwas hialuronowy.

Botoks i kwas hialuronowy – co wybrać?

Obie substancje należą do bezpiecznych „wypełniaczy ust”, a podawane w kontrolowany sposób dają świetne rezultaty. Inne są jednak zasady ich działania. Botox jest neurotyksyną porażającą mięśnie i ograniczającą ich zdolność do kurczenia się. Używa się go do uzyskania szczególnie spektakularnych efektów wizualnych. Warto go rozważyć, jeśli szukasz metody na znaczące podkreślenie swoich ust.

Kwas hialuronowy występuje w ludzkim organizmie, więc modelowanie warg przy jego użyciu jest po prostu zwiększaniem ilości związku, który i tak znajduje się już w naszych ciałach. Niestety, z wiekiem zawartość tej substancji w skórze maleje, co skutkuje się pogorszeniem jej jędrności i wrażliwości. Zabiegi wykonywane przy użyciu kwasu hialuronowego mają za zadanie głównie uzupełnienie jego deficytów.

Powiększanie ust cena

Cena zabiegu wypełniania ust w Poznaniu uzależniona jest od szeregu różnych czynników. Najważniejszym spośród nich jest efekt, do którego dążymy poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Skontaktuj się z nami w celu poznania dokładnego cennika usług. Podczas konsultacji omówimy możliwości i cele, a także poznasz koszt samego zabiegu.

Modelowanie ust Poznań – oferta studiostylizacji63.pl

Zadzwoń lub napisz do nas, a wspólnie ustalimy szczegóły modelowania Twoich ust. Nasze studio znajduje się w Poznaniu, na malowniczym Starym Mieście. Gwarantujemy, że poczujesz się u nas wyjątkowo. Podaruj sobie odrobinę luksusu, przy okazji inwestując w swoje samopoczucie i wizerunek. Zapoznaj się również z naszą ofertą pozostałych usług kosmetologii i medycyny estetycznej. Zabiegi powiększania ust to dopiero początek naszych możliwości. Cieszymy się najlepszymi opiniami naszych klientów.

Skorzystaj z naszych usług, a zyskasz pewność, że Twoje zdrowie i wygląd spoczywają w najlepszych możliwych rękach. Ciesz się życiem bez zmarszczek i innych defektów urody. Zapraszamy!