Stylizacja paznokci Poznań

Stylizacja paznokci

Dłonie to wizytówka zadbanej kobiety, dlatego piękny, estetyczny manicure odgrywa ogromną rolę w kreowaniu własnego wizerunku. Starannie wypielęgnowane dłonie to sposób na wyrażanie siebie – profesjonalna stylistka naniesie na płytkę stylizację, która idealnie wpasuje się w osobowość klientki.

Manicure specjalnie dla Ciebie

Idealnie opracowane skórki i wypolerowana płytka paznokcia to dopiero początek. Kiedy stylistka zakończy pierwszy etap manicure, rozpoczyna się prawdziwa magia. Na paznokciach klientek pojawiają się zdobienia wykonane różnymi technikami – manicure hybrydowy, żelowy czy klasyczny lakier. W tym momencie zarówno klientka, jak i kosmetyczka mogą popuścić wodzę fantazji i stworzyć stylizację, która zachwyci wszystkich. Możliwości są niemal nieograniczone – fantazyjny french, szalone wzory, delikatne zdobienia, a może ponadczasowe jednokolorowe wypełnienie?

Pamiętaj – pedicure jest ważny nie tylko latem!

Stopy to – o dziwo – bardzo kontrowersyjna część ciała. Jedni je kochają, drudzy nienawidzą, a innym są zupełnie obojętne, jednak istnieje grupa, która wstydzi się stanu swoich stóp.

Niestety często zapomina się o odpowiednim dbaniu o stopy – w końcu niemal przez cały rok są ukryte w skarpetkach i zabudowanym obuwiu. Profesjonalny pedicure może to zmienić i przywrócić stopom blask. Miękkie, schludne stopy i dokładnie pomalowane paznokcie wyglądają doskonale w towarzystwie letnich sandałków. Ważne jest jednak, aby regularnie o nie dbać, aby utrzymać ich estetyczny wygląd.

Usługi

Fryzjer damski

Fryzjer męski

Koloryzacja włosów

Stylizacja paznokci

Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

Akademia szkoleniowa